نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد چیست؟

نماد اطمینان کوهشید
اینماد فروشگاه آنلاین لوازم کوهنوردی کوهشید

نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد چیست؟

یکی از مهمترین شاخصه ها برای خرید اینترنتی اعتماد به فروشگاه مورد نظر میباشد. امروز قصد داریم تا در مورد نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد چیست؟ صحبت کنیم.

در واقعه نماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن به فروشگاه های اینترنتی به نشانه تایید اصالت و صحت نوع کاری به فروشگاه های اینترنتی داده میشود.

چرا نماد الکترونیکی

زمانیکه فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه نماید .

چگونگی اخد نماد الکترونیکی

در واقع وزارت صنعت و معدن بعد از احراز هویت کامل از موسس حقیقی یا حقوقی فروشگاه اینترنتی و شفاف سازی نوع عملکرد از جمله نوع ارسال کالا، شرایط مرجوعی و اطلاعاتی چون آدرس پستی دقیق و پل های ارتباطی این نشان به را به تقاضا کننده اعطا میکند.

این نشان دارای تاریخ انقضا میباشد و هر سال باید مالک وبسایت به تمدید نشان اقدام کند.

ارزش گزاری نماد اعتماد الکترونیکی

ارزش نماد الکترونیکی به تعداد ستاره های موجود مشخص میگردد و پایه ارزش ای نماد بدون ستاره میباشد که بعد از گزراندن تمامی مراحل به بالاترین حد که دو ستاره میباشد ارتقا پیدا میکند.

البته تعداد ستاره ها در سالیان بعد به بالاتر ارتقا پیدا میکند و فعلا تمامی وبسایت های الکترونیکی بالاتر از دو ستاره نمیباشند که با افتخار وبسایت مجموعه کوهشید  دارای ای نماد دو ستاره میباشد.

سخن آخر

وبسایت های دارای نماد اطمینان دارای اصالت تایید شده از یک مرجع قانونی میباشند و این بدین معنی میباشد که تخلفات در این وبسایت ها تقریبا نزدیک به صفر میباشد و اگر خدایی نکرده مرتکب تخلف بشوند میتوانید به راحتی شکایت خود را ثبت کنید و مطمئنا درخواست شما از طریق مراجع پیگیری میشود.

خوشحالیم که با بالاترین کیفیت، خدمتگزار تان هستیم

enamad.ir_koohshid

 

2 دیدگاه برای “نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد چیست؟

    • مدیر فروشگاه گفته:

      سلام – لطفا روی عکس کلیک کنید وارد صفحه نماد اعتماد و وبلاگ میشید اونجا خود نماد قرار داره – تشکر از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =