قوانین و مقررات فروشگاه کوهشید

گارانتی اصالت کالا 

  • تمامی محصولات مجموعه کوهشید از گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا برخوردار است. یعنی تمامی محصولات ارسال شده کاملا چک شده می باشند، و اگر به هردلیلی محصول ناسالم به دست مشتری برسد سریعا جایگزین آن ارسال خواهد شد. از نظر اصالت برند محصولاتی که در توضیحاتشان به عنوان اورجینال اورده شده اند، صددرصد اورجینال و اصل هستند و در صورت اثبات خلاف آن هزینه کالا، هزینه ارسال و برگشت و همچنین خسارت مشتری از طرف فروشگاه کوهشید پرداخت خواهد شد.

 بازگشت محصول

  • شما باید تا 48 ساعت پس از تحویل کالا. ایراد یا عیب احتمالی کالا را به ما اطلاع دهید و نسبت به مرجوعی آن اقدام نمایید.
  • در صورتی که کالای ارسالی دارای عیب یا ایرادی باشد هزینه تعویض و مرجوعی کالا به عهده فروشگاه کوهشید می باشد و در صورتی که مرجوعی کالا سلیقه ای و بدون نقص و ایراد باشد هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری عزیز است.

دقت داشته باشید: در صورت تشخیص کالای استفاده شده در طبیعت و سفر، به هیچ عنوان قابل بازگشت یا تعویض نمی باشد. لطفا تمامی لوازم مخصوصا چادر را قبل از سفر چک نمایید.

حفظ رازداری

  • مجموعه کوهشید برای ثبت سفارش های شما مشتریان عزیز نیاز به اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و … دارد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوط بوده و هیچ گونه سو استفاده ای از این اطلاعات صورت نخواهد گرفت.
سایت کوهشید دارای نماد اعتماد الکترونیک معتبر از سایت وزارت صنعت و معدن است که در انتهای صفحه اول سایت قابل دسترسی است و با لمس (کلیک) آن می توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.