قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین لوازم کوهنوردی و کمپینگ کوهشید

 

 

گارانتی اصالت کالا 

تمامی محصولات مجموعه کوهشید از گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا برخوردار است. یعنی تمامی محصولات ارسال شده کاملا چک شده می باشند، و اگر به هردلیلی محصول ناسالم به دست مشتری برسد سریعا جایگزین آن راسال خواهد شد. از نظر اصالت برند محصولاتی که در توضیحاتشان به عنوان اورجینال اورده شده اند، صددرصد اورجینال و اصل هستند و در صورت اثبات خلاف آن هزینه کالا، هزینه ارسال و برگشت و همچنین خسارت مشتری از طرف فروشگاه کوهشید پرداخت خواهد شد.

قوانین برگشت محصول

شما میتوانید تا48 ساعت نسبت به تعویض کالا یا مرجوع آن اقدام کنید. در صورتی که کالای تحویل شده با ابرازات ما در سایت دارای تناقض باشد کالای شما با هزینه سایت کوهشید مرجوع می گردد. و در صورتی هزینه مرجوع محصول به عهده مشتری است که علت مرجوعی کالا، کاملا سلیقه ای باشد و نه دلیل منطقی یا عیب محصول.

حفظ رازداری

مجموعه کوهشید برای ثبت سفارش های شما مشتریان عزیز نیاز به اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و … دارد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوط بوده و هیچ گونه سو استفاده ای از این اطلاعات صورت نخواهد گرفت.

 

سایت کوهشید دارای نماد اعتماد الکترونیک معتبر از سایت وزارت صنعت و معدن است که در انتهای صفحه اول سایت قابل دسترسی است و با لمس (کلیک) آن می توانید جزئیاتش را مشاهده کنید.