چند ایده ناب در چادرزنی دو نفره

در حال حاضر و در دنیای کنونی بسیار خوبه که گاهی از دنیا دور بشیم و به طبیعت رجوع کنیم. در زمانی که به طور مدام ما درگیر کار یا تحصیل هستیم بسیاردشوار است که زمانی را با خانواده سپری کنیم. میخواهم ایده‌ای را به شما بگویم که بسیار خوب جواب می‌دهد و آن رفتن به طبیعت و کمپینگ است.

از برپا کردن چادر ، قدم زدن در طول مسیرهای پیاده روی و تا نشتسن دور آتش در کمپینگ آن‌هم با آدم های مهم زندگی‌مان یک تجربه عالی است.

من لیست کاملی از ایده‌هایی که هر زوجی می‌توانند آن را انجام دهند جمع آوری کرده‌ام.مخصوصا فعالیت‌هایی را انتخاب کرده‌ام که زیادی شلوغ و دست وپا گیر نباشند.در عوض این فعالیت‌ها برای اهداف دونفری طراحی شده‌اند.و این‌تمام کاری است که باید به صورت دونفری و یکسان انجام دهید تا سفر شما را بسیار شیرین‌تر کند.و اگر مدتی است که سفر و چادرزنی خود را شروع کرده‌اید پس زمان بهتری برای انجام این کارها وجود ندارد!

  • از بودن دورآتش لذت ببرید

یکی از بهترین راه‌های نوازم کردن و لذت بردن از طبیعت نشستن دور آتش است.مخصوصاً در آن شب‌آن شب‌های سرد زمستان که بهترین منبع گرماست.آتش کمپ جایی است که می‌توان دور آن نشست وهی داستان‌تعریف کرد،چای و کاکائوی داغ نوشید و از کنارهم بودن لذت برد.

 

  • تماشای ستارگان

تماشا کردن ستارگان یکی از لذت بخش‌ترین کارهای من و همسرم در طبیعت است. نتنها که این کار مجانی است، بلکه فرقی نمی‌کند داخل چادر باشید یا درفضای باز و کنار آتش باشید. اماکن اردوگاهی معمولاَ بهترین منظره از آسمان شب را ارائه می‌دهند.و این تا حد زیادی به نبود نور چراغ‌های شهری در آن منطقه بستگی دارد که باعث تداخل نور بهم خوردن زیبایی آسمان نشود.

دوعدد زیرانداز یا تشک تهیه کنید تا لذتش بیشتر شود. اگر واقعا می‌خواهید ستاره‌ها را تماشا کنید، جایی که انتخاب یا رزرو می‌کنید مهم است.چادر زنی در طبیعت در زیر درختان خوب است، اما اگر جلوی دید را بگیرد این لذت را از دست خواهید‌ داد. بی تردید برای دیدن ستاره‌ها می‌توانید روی یک فضای باز حساب بازکنید، ولی حواستان باشد که آن وقت از شب زمان مناسبی برای گشتن اطراف ناحیه(برای یافتن منظره مناسب) نیست.

  • مکان خصوصی را انخاب کنید

آیا می‌دانستید بیشتر اردوگاه‌ها این امکان را به شما می‌هند تا مکان دقیق خود را انتخاب کنید؟ اگر قصد دارید با همسرتان سفر کنید این شانس را دارید که حریم خصوصی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنم دورترین مکان نسبت به دیگران را انتخاب کنید.طوری که همسایه‌ای نزدیکتان نباشد؛ امیدوارم شگفت انگیز و البته منزوی و با ویوئی دنج گیرتان بیاید.

 

  • یک شام رمانتیک تدارک ببینید

وعده غذای پخته شده در آتش فضای باز به اندازه کافی می‌تواند عاشقانه باشد. سرخودتان را به هم نزدیک کنید و برای هم غدای مورد علاقه تان را تعارف کنید و در فضای باز از شام خود لذت ببرید.تقریبا شما می‌توانید هرنوع غدایی را بیرون از خانه طبخ کنید، بنابرین از بردن قابلمه و ظروف کافی برای این منظور قافل نشوید.

نیازی نیست گوشت زیادی با خودتان ببرید. می‌توانید ماکارونی‌های فانتزی ، انواع دسرها و دیگر موارد اینچنینی را انتخاب کنید. توصیه نمی‎کنم وعده غذایی شلوغی داشته باشید، ولی خیلی کارهای می‌توانید انجام دهید. مثلاً ریختن یک نوشیدنی ناب و دیگر لوازم مورد نیاز در کنارآن !

 

  • فیلم ببینید

امروزه تکنولوژی امکان دیدن فیلم در گوشی هوشمند شما را فراهم کرده. با برنامه هایی مانند Netflix و Hulu و یوتیوپ و آپارات می توانید به هر نوع سرگرمی که می‌خواهید در هر نقطه دسترسی داشته باشید. بعد از شام رمانتیک و درحالی که در چادر لم داده اید دیدن یک فیلم می‌تواند ایده‌جذابی باشد.

گرچه ممکن است که بگویید که فیلم دیدن طبیعی بودن فضا را بهم می‌‌زند. اما معتقدم اصلاً چیز بدی نیست. این که در یک روز که فعالیت دیگری در برنامه ندارید فیلم ببینید.

 

  • بروید و قدم بزنید

پیاده روی در محوطه‌ای که کمپ زده‌اید یکی از علاقه‌های شخصی من است.اینطور است که بهترین مناظر اطراف در معرض دید شما قرار می‌گیرند. معمولاً در مسیرهای پیاده روی تعدادی حیوانات وحشی، گل و گیاه و همچنین فضای ورزشی را تجربه خواهید‌کرد.

 

  • باهم ورزش کنید

سبب شد که پیشنهاد بعدی که ورزش کردن هست برسیم. زوج‌هایی که تناسب اندام خود را حفظ می‌کنند قالباً خوشحال به نظر می‌رسند،موافقید؟ نیازی نیست کار فوق العاده دشواری انجام دهید، اما یک قدم زدن زیبا در هوای خنک صبح طبیعت بکر شروع عالی از یک روز دونفره است.احتمالاً برای دیگر فعالیت های روزتان نیاز باشد کالری زیادی را بسوزانید بنابراین توصیه می‌شود تمرین را سبک و پرلذت نهگدارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =