قوانین تخفیف های ویژه کوهشید 

(آزمایشی و برای اولین بار)

درود به کوهنوردان و طبیعت دوستان گرامی

با توجه به درخواست های متعدد مشتریان وبسایت کوهشید، بر آن شدیم تا به روشی نو و خلاقانه، تخفیفی هایی ویژه برای مشتریان و همنوردانی که قصد همکاری با ما را دارند ارائه دهیم. ازین رو، چندین راه ایجاد تخفیف در نظر گرفتیم که به شرح زیر است.

با بررسی محصول و ثبت نظر 

در این روش شما محصول مورد خود را از سایت کوهشید سفارش می دهید. و بعد از این که محصول به دست شما رسید، درمورد آن محصول محتوایی را در سایت در قالب نظر زیر محصول ثبت می کنید. سپس نظر شما به وسیله کارشناسان کوهشید بررسی می شود. و با توجه به قوای محتوا و بررسی شما درصدی از قیمت محصول تحت عنوان تخفیف ارائه می گردد. این مبلغ در غالب پول نقد در کیف پول شما در سایت قرار میگیرد و یا به درخواست شما برای تان واریز می گردد. این مبلغ حداکثر ده درصد از قیمت کالا است.

میزان امتیاز ما به بررسی و نظر شما، بسته به پارامتر های زیر است:

حجم محتوا

بررسی جزئیات محصول

نظر دقیق و منصفانه (چه نکات مثبت و چه نکات منفی)

عکس  گرفتن از محصول توسط شما

 

تخفیف با استوری کردن محصول و تگ پیج کوهشید

در این روش شما عکس یا فیلیمی از محصول مورد در پیج تان ارائه می دهید و در آن پیج کوهشید را منشن می کنید. در این جا نیز بعد از بررسی تعداد فالورها و بازدهی پیجتان تخفیفی (درصدی از مبلغ کالا. حداکثر 5 درصد) در نظر گرفته شده و به ولت یا کیف پولتان در حساب کاربری تان اضافه می شود. گفتنی است دز این روش ملبغ ارائه شده فقط جهت خرید کالاست و مبلغ به حساب تان واریز نمی شود.

 

روش سوم

تخفیف خرید گروهی  

روش چهارم

خرید عمده

 

 

 

 

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.