[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کوهشیدیار

مشتریان گرامی و بزرگوار

ضمن تشکر از اینکه سایت کوهشید رو جهت بررسی و خرید انتخاب کردین.

امیدواریم که تونسته باشیم بخشی از رضایت شما رو جلب کنیم.

اما بعد

ما همواره در مجموعه کوهشید به دنبال راه های کسب رضایت مشتریان با متدها و ایده های جدید هستیم و خواهیم بود. و ازینرو بیشترین انرژی مجموعه کوهشید صرف تحقیقات و شناخت نیازها و در نتیجه ارائه خدمات مبتنی بر آن نیاز ها می شود.

فلسفه کوهشیدیار

با توجه به اصل “خرد جمعی” بر این شدیم تا از مشتریانی که به هر نحوی قصد همکاری،همیاری و ایراد انتقادات و پیشنهادات رو دارن به صورت ویژه ای  استقبال کنیم. و آن ها رو دعوت کنیم تا در گروهی از دوستان کوهشیدی جمع بشیم .و به طور پیوسته اما بازه های زمانی بلند مدت و میان مدت دوستان نظرات و پیشنهادات خودشون در مورد محصولات و نیازهای خودشون و دیگران رو با در میون بگذارن . و ازین جهت ماهم بتونیم بمرور زمان آنچه را که درخور یک فروشگاه آنلاین لوازم کوهنوردی هست رو به تمامی همنوردان عزیز کشورمون ارائه بدیم.

کوهشیدیار چیست؟

کوهشیدیار طرحیه که  دراون تعامل دو طرفه مجموعه کوهشید و تعداد محدودی از مشتریان(اعضای کوهشیدیار) برقراره. و بمانند هر تعامل پایداری نیازه که برای طرفین منفعت هایی در نظر گرفته بشه. تعداد اعضای کوهشیدیار بین 10 تا 20 نفر پیش بینی شده .که در بستر یکی از شبکه های اجتماعی(گروه تلگرام) به تبادل اطلاعات بپردازن. اعضای گروه از مشتریان مجموعه هستند که در رشته کوهنوردی فعالیت دارن. و پس از درخواست  و موافقت مدیریت  به گروه اضافه خواهند شد.

مزایای عضویت در کوهشیدیار

همانطور که ذکر شد این یک تعامل دو طرفه است. و درش مزایایی برای اعضا پیش بینی شده . که به شرح زیرِ:

1 – اعضای کوهشیدیار در تمامی خرید ها تخفیف های ویژه ای رو در یافت میکنن.

2 – و همچنین کدهای تخفیفی به اون ها داده میشه تا نزدیکانشون هم بتونن با تخفیف خرید کنن.

3 – با فعالیت موثر در گروه هراز چند گاهی هدایایی تقدیم بزرگواران میشه.

اگر کوهنورد ،لیدر یا مربی کوهنوردی هستید. میتونید با پر کردن فرم ثبت نام زیر به جمع ما بپیوندید و عضو کوهشیدیار باشید./////////////

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 id=”7964″][/vc_column][/vc_row]