مشتری مداری در ارسال

خرید فرایند پیچیده ای است. زیرا که علاوه بر نیاز ، محرک های دیگری هم دارد. و شاید عوامل روحی روانی و تاثیرات فرایند خرید از خود نیاز مهم تر باشد.

خرید پاداشی است که به خودمان می دهیم . همه ما با لذت آن لحظه خرید آشناییم. و از این که چیز جدیدی به زندگیمان اضافه شده احساس خوبی داریم. و حتی گاهی برای فرا رسیدن زمان استفاده از آن محصول لحظه شماری می کنیم. ازین رو فرایند خرید باید طوری جلو برود که به دلمان بنشیند. این مسئله در این عصر اهمیت دو چندانی به خود گرفته است.

زیرا که خرید آنلاین روش و مدل سوایی را می طلبد. آنچه ما در این مجموعه به آن رسیده ایم و سعی در به بلوغ رساندن آن داریم ؛ همین ارسال سریع ، به موقع در نتیجه افزایش رضایت و لذت خرید مشتری است. همانطور که در خرید حضوری پس از پرداخت مبلغ ما می توانیم کالا را تحویل بگیریم و سریعا از آن استفاده کنیمدر خرید اینترنتی هم تا جایی که ممکن است این فرایند باید سریع صورت پذیرد.

ارسال آنی: در این مدل ارسال ما قصد داریم که محصول شما دقیقا پس از ثبت سفارش پروسه ارسال شما شروع شود و برای سفارشات شهر تهران گاهی ثبت سفارش تا رسیدن محصول به دست مشتری زمان به کمتر از یک ساعت برسد. آنچه تجریه شخصی خودما هست این زمان ، زمان بسیار ایده آلی است زیرا دیگر فروشگاه های اینترنتی یکی دو روز زمان می برد که حتی پروسه ارسال را شروع کنند. یکی از دلایل آن قطعا شلوغ بودن تعداد سفارشات است که ما معتقدیم با مدلی که ارایه می کنیم این مشکل برطرف می شود. به زودی گزینه ارسال آنی در هنگام خرید برای مشتریان تهران ایجاد خواهد شد و کم کم این مدل را برای شهرستان نیز بسط خواخیم داد. کوهشید قصد دارد آنچه هست را به بلوغ برساند و آنچه باید باشد را خلق کند…